Kraliyet Donanması World of Warships Limanlarına Yanaştı

0

10 adet İngiliz kruvazörü kumandanların emrine girmeyi bekliyor

Bildiğiniz üzere kraliyet donanması uzun zamandır World of Warships’te bizlere göz kırpıyordu. Wargaming yetkilileri bugün yaptıkları bir açıklama ile 10 adet hafif İngiliz kruvazörünün deniz savaşlarında yer almak için limanlara yanaştığını belirttiler. Minotaur ve Edinburgh gibi hem hızlı hem de sinsi gemiler, düşmanlara hem beklenmedik hem de ağır darbeler vurmayı seven oyuncular için birebir.

1. seviyede sizleri Black Swan karşılarken 6. Seviyedeki Leander İngiliz kruvazörlerinin gücünü ve oynanışını iyice kavramak için biçilmiş kaftan. Teknoloji ağacında yukarıya doğru çıkarken 8. seviyede sizi Edinburgh karşılayacak.

Nihayet 10. Seviyeye geldiğimizde ağır top Minatour emrinize amade olmayı bekliyor. Savaş sonrası dönemde hafif kruvazör tasarımında çığır açan yapısıyla gözleri kamaştırmış olan Minatour, kompakt ölçüleri, manevra kabiliyeti ve kolay tespit edilemeyişi ile dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda son derece seri atış oranı ve iki işlevli silahlarıyla oyunculara üstün bir AA yarıçapı sunuyor. Kraliyet donanmasının öne çıkan özelliklerinden biri de elbette ki torpidoları. Çoklu fırlatıcı torpido borularından artarda atışlar yapabilme özelliğiyle bu efsane gemilerin size kazandıracağı sağlam bir avantaj söz konusu.

“Kraliyet donanması zengin tarihi ve gemileriyle ile bir süredir oyuna eklemek istediğimiz bir filoydu,” diyen World of Warships Global Yapımcısı Artur Plociennik, sözlerini, “Tarihe duyduğumuz derin saygı nedeniyle bu gemilerin gerçeğe en yakın halleriyle oyunda yer almasına ve oyunculara benzersiz bir deneyim sunmasına özen gösterdik,” şeklinde tamamladı.

Kraliyet donanması hızlı ve sinsi gemilerden oluşan bir filo. Destroyerleri avlamak için biçilmiş kaftan olan bu gemiler, kolay kolay tespit edilememeleri, seri atış güçleri, duman atıp gizlenebilmeleri ve ölümcül torpidolarıyla sağlam zırhlı düşmanlarınızı bile bir anda alt edebilme yetisine sahip.

Son olarak hesap seviyeleri 4’e ulaşmış oyuncuları World of Warships’te sürpriz hediyeler bekliyor. Ne olduğunu öğrenmek için hemen oyuna girin ve mürettebatınızın başına geçin.

Oyunla ilgili son gelişmeler için adresini ziyaret edebilirsiniz.

YouTube:

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın