Lords Mobile Son Güncellemesi ve Oyun İçi Etkinlikleri ile Göz Doldurdu

0

IGG’nin popüler mobil strateji ve RPG oyununa yeni gelen özellikler, eski oyuncuların da yüzünü güldürdü

Castle Clash, Deck Heroes: Düello, ve Clash of Lords 2 gibi oyunlarla Türkiye’de geniş bir oyuncu kitlesine ulaşan IGG, strateji aksiyon türü oyunları sevenlere hitap eden oyunu Lords Mobile’a geçtiğimiz günlerde gelen güncellemeyle bir düzine yenilik ekledi.

Gece Tanrıçasının Getirdikleri

Bu güncelleme ile ait olduğu karanlıklar diyarından çıkarak oyuna giriş yapan Gece Tanrıçası Nox, beraberinde birçok yenilik de getirdi. Bundan böyle 9. seviye ve üzeri kaleleri bulunan oyuncular, savaşa girdiklerinde birlikleri %5 saldırı bonusu elde ediyor. Oyuncular artık “Birlik Sırası” özelliğiyle birliklerinin mevcut pozisyonlarını yeniden düzenleyebiliyorlar. Loncalara yönelik Lonca Festivalinde ise arkadaşlarınızla bir olup birbirinden değerli hediyeler kazanmanız mümkün.

9-18 Kasım arasında devam eden global Krallık Savaşları etkinliğinde ise tüm krallıklar birbirleriyle çarpışma, gövde gösterisi yaparak kimin daha iyi olduğunu kanıtlama ve 10000 mücevher kazanma fırsatı buldular.

Tek Seferde 400.000 Dolar Yatırdı

Arayüz güncellemeleri, yeterince üyesi olmayan loncaların silinmesi ve oyun içinde mesaj gönderebilmek için kale seviyesinin en az 8 olması gibi yenilikler eski oyuncuların da yüzünü güldürdü. Öyle ki IGG yetkilileri geçtiğimiz günlerde bir kullanıcılarının oyuna tek seferde 407.000 $ para harcadığını belirtiyorlar. Sadık oyuncuların oyuna düzenli ve zaman içerisinde hatırı sayılır meblağlara ulaşan paralar harcadıkları bilinen bir gerçek. Ne var ki tek seferde böylesine bir meblağın harcanması dudak uçuklatır cinsten.

Siz de hemen Lords Mobile’ı indirin ve bu çılgın maceraya dahil olarak mobil dünyanın en güçlü krallığı kiminmiş dosta düşmana gösterin!

Android:

iOS:

Amazon:

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın