Monster Tulpar T7 V9.1 17.3″ Gaming Laptop ile Performansın Sınırlarını Siz Belirleyi

0

NVIDIA® GeForce® GTX1070 ekran kartlı Monster Tulpar T7 V9.1’i kişiselleştirip arzu ettiğiniz oyun bilgisayarını yaratmak elinizde

Oyun sektörüne girdiği 2005 yılından beri ürettiği yüksek performanslı oyun bilgisayarlarıyla ve katıldığı uluslararası etkinliklerle oyun tutkunları ve sektör uzmanları nezdinde haklı bir üne kavuşan Monster Notebook, ürettiği her modelle çıtayı yukarı taşımaya devam ediyor.

Oyuncuların en iyi performansı alacakları oyun bilgisayarına ulaşmalarını sağlamak için piyasadaki en yeni teknolojileri ürünlerine dâhil eden Monster, 17.3 inçlik Tulpar T7 V9.1 modelinde de istisna yapmamış. Monster Tulpar T7 V9.1, 4.0GHz hızında 6.Nesil Skylake Intel® CoreT i7-6700K işlemci, 2400MHz hızındaki 16GB RAM, 240GB M.2 Sata SSD ve 1TB SATA 3 7200RPM HDD’den oluşan temel konfigürasyonunu NVIDIA’nın en yeni teknolojiyle üretilmiş 8GB’lık masaüstü GeForce® GTX1070 ekran kartıyla taçlandırarak, oyunseverlere muhteşem bir performans sunuyor.

Üstün performansı etkileyici tasarımıyla bir araya getiren bu harika oyun bilgisayarı, NVIDIA G-SYNC teknolojisine sahip 1920×1080 çözünürlükteki 17.3 inçlik geniş açılı 1920×1080 IPS Mat LED ekranı, RGB LED aydınlatmalı Türkçe klavyesi, Sound Blaster® X-FIT MB5 ses sistemi, USB Type-C ve Thunderbolt bağlantı portları gibi detaylarıyla bir oyun bilgisayarından bekleyebileceğiniz her şeyi fazlasıyla sunuyor.

Taşımanın neredeyse imkânsız olduğu masaüstü oyun bilgisayarlarıyla kıyaslandığında, Monster Tulpar T7 V9.1, taşınabilirliği, avantajlı fiyatı ve üstün performansıyla öne çıkıyor. Önceden belirlenmiş sabit bir konfigürasyonla gelmesi dizüstü bilgisayarların en büyük dezavantajı olarak gösterilir. Fakat Monster Notebook’un eşsiz hizmet anlayışı sayesindei tüm Monster modellerinde olduğu gibi Tulpar T7 V9.1 üzerinde değişiklik yaparak arzu ettiğiniz oyun bilgisayarını yaratabilirsiniz. Bu sayede dilerseniz bilgisayarınıza 6TB’a kadar SSD ve 64 GB’a kadar RAM ekleyerek performansını artırabilirsiniz.

Monster Tulpar T7 V9.1 hakkında daha fazla bilgi almak ve özelleştirme seçeneklerini öğrenmek için adresini ziyaret edin.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın