Seven Knights ve GUILTY GEAR Xrd İş Birliği

0

Seven Knights, 2D dövüş oyunu GUILTY GEAR Xrd ile yaptığı iş birliği şerefine düzenlediği etkinlikler ile birlikte GUILTY GEAR Xrd’den uyarlanan yeni karakterleri de oyun severlerin beğenisine sunuyor

Netmarble Games’in sevilen mobil RPG oyunu Seven Knights, ünlü Japon oyun şirketi Arc System Works’ün ürettiği 2D dövüş oyunu GUILTY GEAR Xrd (GUILTY GEAR Xrd -REVELATOR-) ile yaptığı iş birliğine özel bir etkinlik düzenliyor. 11 Ağustos’a kadar sürecek etkinlikle Seven Knights, GUILTY GEAR Xrd oyunundan esinlenerek yaratılan beş yeni karakteri oyuncularıyla buluşturuyor.

GUILTY GEAR ile bir araya gelerek farklı bir maceranın kapılarını aralayan Seven Knights, Sol Badguy, Ky Kiske, Ramlethal Valentine, Jam Kuradoberi ve Jack-O’ isimli beş GUILTY GEAR Xrd karakterini oyuna ekliyor. GUILTY GEAR serisinin son üyesi olan GUILTY GEAR Xrd, sahip olduğu güçlü oyun karakterleriyle yirmi yıldır aksiyon oyun dünyasının öncüsü kabul ediliyor. Orijinal GUILTY GEAR serisindeki tasarımlarını koruyan karakterler, Seven Knights’ın kendine has özelliklerini de ediniyor.

Seven Knights ayrıca GUILTY GEAR ile iş birliğinin şerefine, 28 Temmuz’dan 11 Ağustos’a kadar bir etkinlik de düzenliyor. Üçten fazla GUILTY GEAR karakteri elde eden Seven Knights oyuncularına 4 Yıldız Element Seçici hediye edilirken, karakterini 6 Yıldız +5’e ulaştıranlara 6 Yıldız Eşya Seçici veriliyor. Seven Knights, 31 Temmuz’a kadar oyuna giriş yapan tüm oyuncularına Yedi Şövalye Seçici armağan ediyor.

Seven Knights, Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

  • Google Play Store:
  • App Store:

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi websitesi (), yeni karakterlerin tanıtım videosunu izlemek için;( ) ziyaret edilebilir.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın