SUPERMASSIVE VE DARK PASSAGE KARŞI KARŞIYA

0

League of Legends’ın Türkiye Büyük Finali 13 Ağustos 2016 Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek. Bu yıl finalde geçtiğimiz yılın şampiyonu Dark Passage ile 2015 yılının Aralık ayında kurulan ve yıldızlar karması olarak adlandırılan Red Bull sporcularından oluşan SuperMassive karşı karşıya gelecek.

E-spor tutkunlarının merakla beklediği League of Legends Türkiye Büyük Finali için geri sayım sona erdi. Türkiye’nin en iyi iki takımı Dark Passage ve SuperMassive, 13 Ağustos 2016 Cumartesi günü Ülker Sports Arena’da karşı karşıya getirecek. Geçtiğimiz Aralık ayında kurulan ve birçok önemli oyuncuyu kadrosuna katan SuperMassive, kadrosunda birçok önemli yıldızı bulunduruyor. Finalin bir diğer ismi olan Dark Passage ise son şampiyon unvanı ile dikkat çekiyor.

Büyük Final’de şampiyonluğa ulaşan takım, Türkiye’yi IWCQ’da temsil etmek için Brezilya’ya giderek Dünya Şampiyonası’na katılmak için mücadele edecek.

Kurulduğu yıl finale çıkan ve Red Bull sporcularından oluşan SuperMassive’in kadrosunda takım kaptanı Berke “Thaldrin” Demir (Üst Koridor), Asım C. “Fabulous” Karakaya (Üst Koridor), Furkan “Stomaged” Güngör (Ormancı), Koray “Naru” Bıçak (Orta Koridor), Tomás “nardeus” Marsálek (Nişancı), Nicolaj “Achuu” Ellesgaard (Nişancı) ve M. Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu (Destek) yer alıyor.

Dark Passage takım ise Boguslaw “Abaria” Dobryniewski (Orta Koridor), Andrei “Xerxe” Dragomir (Ormancı), Kaan “Elwind” Atıcı (Üst Koridor), Berkay “Zeitnot” Aşıkuzun (Nişancı), İshak “un1tback” Yılmaz’dan (Destek) oluşuyor.

Türkiye’nin en büyük iki takımının mücadelesi aynı zamanda Lig TV’den 14.00’dan itibaren canlı olarak yayınlanacak.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın