Wolfteam “DİRİLİYOR”

0

Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, 4 ana karakterin Diriliş versiyonlarının yer aldığı “Wolfteam Diriliş”i oyuncularıyla buluşturuyor.

Yeni eklenen karakterler ile birlikte ara yüzde yapılan değişiklikler de oyuncuların beğenisine sunuluyor.

20 milyonu aşan oyuncu sayısıyla Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, 4 ana karakter olan Pedro Gomes, Lin Meiling, Christopher Smith ve Angelo Mao’nun Diriliş versiyonlarının yer aldığı “Wolfteam Diriliş”i oyun severlerle buluşturuyor. Karakterleri insan ve kurt olarak 2 seçenekte sunan Wolfteam, aynı zamanda “Wolfteam Diriliş” olarak logosunu da değiştiriyor.

Wolfteam, oyuna eklediği karakterlerin yanı sıra yenilenen ara yüzüyle oyuncularına farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Ara yüzde yapılan değişiklikler sayesinde Wolfteam oyuncuları daha iyi bir görsel performans elde ediyor.

MMOFPS oyuncularının vazgeçilmez oyunu Wolfteam, yeni karakterler ve değişen ara yüzüyle macera ve aksiyonun dozunu yükseltiyor.

Karakter özelliklerine adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın