World of Tanks Blitz’te Üstünlük Mücadelesi Başlıyor

0

Oyuncular yeni Supremacy modunda birden çok üssü ele geçirmek ve puanları toplamak için yarışacaklar

World of Tanks Blitz’te işler iyice kızışıyor. Oyuna yeni eklenen Supremacy modunda oyuncular, haritaya dağılmış üsleri ele geçirmeye ve en yüksek puanı toplamaya çalışacaklar. Popüler haritalarda oynanacak bu modda takımlar, oyunu kazanmak için daha önce denenmemiş yollara başvurmak ve yeni taktikler geliştirmek durumundalar.

Bu modda yapılması gerekenler aslında basit. Her haritada ele geçirilmesi gereken üsler mevcut ve ele geçirilen her üs oyunculara belli puanlar kazandırıyor. Takımlar ne kadar üs ele geçirirse o kadar çok puan kazanıyorlar. Oyunun galibi olabilmek için ya 1000 puana ulaşmak ya da karşı takımın tüm oyuncularını yok etmek gerekiyor.

Supremacy modu, 5 ila 10 seviye araçların tümüne açık durumda. Ne var ki oyunu kazanabilmek için takım arkadaşlarıyla sağlam bir taktik geliştirmek çok önemli. Zira oyun haritasına dağılmış üsleri karşı tarafa kaptırmamak için oyun başlamadan biraz düşünüp taşınmak gerekiyor.

Oyuncularımız için sürekli farklı aktiviteler düşünüyor ve test ediyoruz,” diye konuşan Wargaming Global Yayın Prodüktörü Artem Safronov, sözlerine şöyle devam etti, “Yeni oyun modumuzu tüm araç tiplerinin oyuna katkısı olacak şekilde tasarladık. Supremacy modu takım çalışmasıyla üsleri ele geçirmeyi hedeflerken daha fazla takım çalışmasına olanak tanıyor.”

Hazır bu modu denerken güncellenmiş Falls Creek haritasına da göz atmayı unutmayın. Falls Creek’in yeni halinde çevredeki oyun unsurlarıyla iletişiminiz eskisinden daha farklı. O nedenle bu haritayı bir denemeden geçmeyin.

Supremacy modu ve 3.0 güncellemesi ile gelecek özellikler hakkında daha fazla bilgi almak için adresini ziyaret edebilirsiniz.

YouTube Linki:

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın