En İyi Kararınız P10S Olacak

0

En İyi Kararınız P10S Olacak

İş hayatı boyunca en iyisi olduğuna inandığımız birçok farklı karara imza atarız. Bu kararlar silsilesi içinde teknolojik anlamda en iyi kararlarınızdan birisi reeder’ın yeni akıllı telefonu P10S olacağa benziyor

P10s ile katılacağınız şirket yemeklerini Full HD çekim yapabilen 16MP arka kamerası sayesinde ölümsüzleştirebilecek, 8 MP ön kamerası ile yapacağınız selfie’lerle süsleyebileceksiniz.

İş aralarında yapacağınız oyun kaçamaklarını 8 çekirdekli Helio P10 tabanlı işlemcisinden aldığı güç ile en eğlenceli şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Ayrıca 64GB dahili hafızası ve 4GB ram’i ile yılların biriktirdiği anılarınızı güvenle saklayabilecek, ilk günkü P10S performansını her zaman yaşayabileceksiniz.

Yoğun uygulama kullanımlarında da 3D Touch teknolojisi ile daha hızlı ve rahat uygulama fonksiyonlarına ulaşabilecek, Parmak İzi Okuyucusu ile işlemlerinizi güvenle halledebileceksiniz.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın