Media Markt Yeni Reklam Kampanyasıyla Okula Dönüşü Kutluyor

0

Media Markt yeni reklam filminde, ders zilinin başlangıcını yepyeni fırsatlarla kutluyor.

Birçok ürün ve kategorideki indirimleri ve Lenovo’nun okula dönüşe özel kaçırılmaz kampanyasını konu eden filmde, “Bir Dost” karakterine hayat veren Emre Karayel, eski okullardaki kopya çektirmeyen aksi öğretmen kimliğiyle okula hazırlık fırsatlarının sözcülüğünü üstleniyor.

Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, enerjisi ve mizahi anlatımıyla herkesi gülümsetecek yeni reklam kampanyasını duyurdu.

Media Markt

Media Markt’ın tüketicileri dostu olarak gören ve elektronik alışverişinde en doğru seçimi yapmaları için onları yönlendiren Emre Karayel’in hayat verdiği Bir Dost, bu kez ihbarını öğretmen kimliğiyle yapıyor. Film, okul alışverişine yönelik kampanyaların yanı sıra Lenovo marka dizüstü bilgisayarlarındaki fırsatları mizahi bir dille anlatıyor.

Saatchi & Saatchi İstanbul imzalı reklam filminin çekimleri, 45 kişilik bir çekim ekibiyle, bir günde tamamlandı. Ezel Akay’ın yönetmenliğini üstlendiği film, televizyon, gazete, broşür ve dijital mecralarda yerini aldı.

Mobil Link : https://www.youtube.com/user/MediaMarktTR

Paylaş

Yazar Hakkında

Uzun süredir internette sörf yapar. Tecrübelerinin sonucunda Basın Bültenlerini kurdu. 2. Üniversitesini Yönetim Bilişim Sistemlerini okuyarak tamamlamıştır. Yaratıcı fikirleri ile girişimci olarak büyük projelere imza atmaya hazırlanıyor.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın