Misfit’ten Deniz Sezonunda Enerjinizi Yükseltecek Rengarenk Aktivite Saatleri

0

Deniz sezonu açıldı, güneşin enerjisiyle dolu hareketli günler yeniden başladı. Misfit’in şık ve stil sahibi aktivite saatleri Misfit Shine ve Misfit Flash, en derinlerde bile su geçirmeme özellikleriyle deniz sezonunda daha fazla hareket etmeniz için motivasyonunuzu artıracak yepyeni bir fitness deneyimi sunuyor.

Deniz sezonunun açılmasıyla güneşin ve plajların enerjisi hayatımıza yeniden hareket katmaya başladı. Misfit’in giyilebilir teknoloji alanında devrim yaratan dünyanın en şık ve stil sahibi aktivite saatleri Misfit Shine ve Misfit Flash, en derinlerde bile su geçirmeme özellikleriyle deniz sezonunda daha fazla hareket etmeniz için motivasyonunuzu artıracak.

flash_sportband_fuchsia_vertical_web

İster denizde, ister havuzda yüzerken hareketlerinizi her an takip eden ve kaç kalori harcadığınızı size söyleyen Misfit Shine ve Misfit Flash, “kişisel fitness koçunuz” olarak kendinizi eğitmeniz için ideal bir seçenek. Fit olmak ve fit kalmak için sizi motive eden aktivite saatleri, metal malzemeden üretilen ve 50 metreye kadar su geçirmeyen Misfit Shine ile dayanıklı plastik malzemeden üretilen ve 30 metreye kadar su geçirmeyen Misfit Flash, çok farklı bir yüzme deneyimi sunuyor.

Misfit Flash

Sokakta yürürken, havuzda yüzerken, spor yaparken ve hatta uyurken aktivite seviyenizi her an takip eden Misfit’in şık aktivite saatleri ile ne kadar yürüdüğünüzü, kaç kalori harcadığınızı, uyku süresini ve kalitesini iOS ya da Android cihazına yüklenebilen uygulama sayesinde anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Misfit’in yaz renkleri ile şıklığı yakalarken, dikkatleri de üzerinize toplayacaksınız.

Misfit Shine

Sportmenlere özel şık ve stil sahibi aktivite saatleri

Red Dot ödüllü şık tasarımıyla dikkat çeken Misfit Shine ve fosforlu renkleriyle stil sahibi Misfit Flash, plajlarda tarzlarıyla fark yaratmak isteyenlerin hayatına renk katacak.  . Misfit’in aktivite saatleri, özel bilekliği ya da klipsi ile her türlü kıyafete ve ayakkabıya tutturularak kullanılabiliyor. Misfit Shine ve Misfit Flash’ın en önemli özelliklerinden biri de her gün şarj etmeye gerek kalmadan 6 ay süreyle pille çalışması.

Misfit hakkında

Giyilebilir teknoloji alanında dünyanın öncü markalardan biri olan Misfit’in 2013’te piyasaya çıkan ilk ürünü Misfit Shine, fonksiyonelliği ve Red Dot ödüllü şık tasarımıyla giyilebilir teknoloji alanında büyük ilgi gördü. Misfit’in 2014 yılında birkaç ülkede satışa sunduğu Misfit Flash ise, stil sahibi bir aktivite saati olarak özellikle moda dünyasında ses getirdi. Misfit Shine ve Misfit Flash, iOS ya da Android cihazına yüklenebilen uygulama sayesinde yürürken, bisiklete binerken ve hatta uyurken aktivite seviyesinin ve yakılan kalori miktarının anında öğrenilmesini sağlıyor. Sadece bir fitness cihazı olmanın ötesinde şık bir saat ve aksesuar olarak da kullanılabilen Misfit Shine ve Misfit Flash, klipsi ile kıyafetlere ve ayakkabılara iliştirilebiliyor ve her yerde rahatça taşınabiliyor. Benzerleri gibi şarjla değil 6 ay ömrü olan pille çalışan, su geçirmeyen Misfit Shine ve Misfit Flash, kullanıcıların yedikleri yemeklerin fotoğrafını çekebilmesini, spor yaparken arkadaşlarıyla yarışabilmesini ve belirledikleri hedeflere kolayca ulaşabilmesini sağlıyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

Tam bir teknoloji delisi. Blog yazmayı sever. Birçok farklı sitede yazar olarak görev almış ve son olarak Basın Bültenlerinde bizimle birlikte kaliteli içerik üretmek için kendini adamıştır.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın