Samsung Galaxy Note7, 360 derece canlı yayınla tüm dünyanın beğenisine sunuluyor

0

Samsung Galaxy Note7, 360 derece canlı yayınla tüm dünyanın beğenisine sunuluyor

2 Ağustos Salı günü tanıtılacak olan Samsung Galaxy Note7, mobil cihazlardan, kişisel bilgisayardan ya da Gear VR ile 360 derece takip edilebilecek

Samsung Electronics, merakla beklenen Note serisinin en yeni üyesi Galaxy Note 7’nin 2 Ağustos’ta New York’ta gerçekleşecek tanıtımının 360 derece canlı yayınla takip edilebileceğini duyurdu.

Dünyanın her yerindeki Note serisi meraklılarının, canlı olarak takip edebileceği etkinlik, Samsung’un sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR ile New York’taymış hissini verecek. Benzersiz S Pen ve büyük ekran deneyimi ile başarı ve kendini ifade etmenin en güçlü enstrümanı olan Galaxy Note7, Türkiye saati ile 18.00’da canlı yayında tanıtılacak.

Canlı yayını takip etmek için 3 ayrı seçenek bulunuyor:

Mobil olarak izlemek için

adresini ya da etkinlik başlarken ziyaret edebilir ve 360 Live Stream seçeneği ile katılabilirsiniz.

Gear VR ile izlemek için

Oculus Store’da bulunan “Unpacked 360 View” uygulamasını indirip yükleyin. Gear VR kullanarak etkinlik saatinde uygulamayı çalıştırmanız yeterli olacak.

PC’de izlemek için

adresine etkinlik başladığı sırada gidebilir ve 360 Live Stream seçeneğini tercih edebilirsiniz.

“Unpack” etkinliği Türkiye saatiyle 18.00’de başlayacak.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın