Teknoloji, Banyo ve Mutfakları da Ele Geçirdi

0

Günlük yaşamı kolaylaştıran teknoloji, banyo ve mutfaklarda da alışkanlıkları değiştiriyor. Fonksiyonellik, tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlayan teknolojik banyoların öncüsü olan GROHE’nin ürünleri ile duş alırken müzik dinlemek, armatürleri tek bir dokunuşla ve uzaktan kontrol etmek ya da şebeke suyundan soda üretmek mümkün.

Dünyanın önde gelen sıhhi tesisat üreticisi GROHE, günlük banyo ve mutfak kullanım alışkanlıklarının teknoloji ile şekillenmesine katkıda bulunuyor. Bu değişimin en görünür olduğu noktalardan biri, kablosuz teknolojinin bataryalarla birleşmesi sayesinde hayatımıza giren dijital kumandalar. GROHE’nin F-Digital ürünleri su akışını uzaktan başlatmayı, durdurmayı, sıcaklığı ayarlamayı ya da farklı duşlar arasında tek dokunuşla geçiş yapmayı mümkün kılıyor.

Bataryada “eller serbest” dönemi

Pek çok kişi, yemek yaparken, bulaşık yıkarken, temizlik yaparken bataryaya dokunmadan ve etrafı kirletmeden suyu açmak ya da kapatmak için büyük çaba harcar. GROHE’nin yeni ayak-kontrollü bataryaları mutfakta işlerini kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmek için önemli bir fırsat sağlıyor. Bataryayı açıp kapatmak için ayakla ilgili noktaya küçük bir dokunuş yeterli. Böylece hem eller serbest kalıyor hem de batarya üzerinde iz oluşması engelleniyor.

İnovasyon ile yeni kullanım alışkanlıkları

İnovatif ürünleriyle yeni kullanım alışkanlıkları yaratan GROHE, müzik dinleyerek duş yapmak isteyenlere suya dayanıklı Aquatunes kablosuz duş hoparlörünü, şebeke suyunu ekstra bir cihaz kullanmadan soda haline getirmek isteyenlere de GROHE Blue® Chilled & Sparkling bataryayı sunuyor. Akıllı teknolojiler ile donatılmış klozet sistemi Sensia® Arena ise kişisel hijyen ve sağlıkta yeni bir döneme işaret ediyor.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın