TeknoSA yeni ofisinde iş ortakları ile buluştu, yeni başarıları müjdeledi!

0

Türkiye teknoloji perakendeciliği sektörünün lideri TeknoSA, yönetim ofisini taşıdığı Ataşehir Nida Kule’de verdiği kokteylde iş ortaklarıyla buluştu. TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kokteylde Gürcan iş ortaklarına “Birlikte yeni başarılara imza atacağız” mesajı verdi.

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lider markası TeknoSA, yeni yönetim ofisinin açılışını iş ortaklarının katılımıyla gerçekleştirdiği bir kokteyl ile kutladı. 16 yıldır sektörde açık ara liderliği elinde bulunduran TeknoSA, bundan sonraki dönemde de Türkiye’ye ve tüm paydaşlarına değer yaratmaya, tüketicinin ihtiyaçları ve sektörün dinamizmine göre yenilenmeye devam edecek.

Teknoloji ve perakende sektörünün önde gelen isimlerinin bir araya geldiği ‘TeknoSA’nın yeni ofisine merhaba’ kokteylinde TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, TeknoSA’nın tüm enerjisini çalışmaya ve verimli olmaya odakladığını vurguladı ve “TeknoSA olarak 16 yıldır sürdürdüğümüz liderliği devam ettirmek ve pekiştirmek için çalışıyoruz. Ülkemize değer yaratmak için her zaman daha fazla çalışıp, daha üretken olmaya gayret ediyoruz. İnanıyorum ki 2016 yılını hep birlikte 2017’ye daha güçlü ve umutlu girecek şekilde pozitif kapatacağız” diye konuştu.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın