BITDEFENDER ÖDÜLE DOYMUYOR

0

Bağımsız test laboratuvarları AV-Test ve AV-Comparatives’ten, Bitdefender’a hız, koruma ve performans alanlarında ödül yağdı. Testlerde büyük bir başarı elde eden Bitdefender, istikrarlı yükselişini sürdürüyor.

İnternet güvenliği tercihiniz için dünyanın en prestijli bağımsız test laboratuvarlarının sonuçlarından daha iyi bir onay yoktur. Almanya merkezli bağımsız güvenlik değerlendirme kuruluşu AV-Test ve Avusturya merkezli bağımsız test kuruluşu AV-Comperatives’in son sonuçları bir kez daha, Bitdefender kullanıcılarının bilgisayar performansını ve bağlantı hızını etkilemeyen dünyanın en avantajlı siber güvenliğinin keyfini çıkardıklarını gösterdi.

AV-Comparatives Bitdefender’ı En Beğenilen Ürün Seçti

Bitdefender, 21 güvenlik ürününün incelendiği AV-Comparatives testinde, en yüksek skorla en beğenilen ürün seçildi. Bitdefender, AV-Comparatives uzmanlarının “güvenlik ürününün bilgisayarı ne kadar iyi koruduğunu belirleyen en gerçekçi yöntem” olarak tanımladığı son derece kompleks bir test olan Gerçek Dünya Koruma Testi’nde altın ödüle layık görüldü. Yenilikçi siber güvenlik şirketi Bitdefender ayrıca Proaktif Koruma ve Dosya Tarama kategorilerinde de altın ödül elde etti.

Hız, Koruma ve Performansta En İyi Güvenlik Çözümü Bitdefender

Son derece saygın bir diğer bağımsız test enstitüsü AV-Test, Bitdefender internet güvenliği ürünlerinin 2015 ve 2016 versiyonlarını “En İyi Performans” kategorisinde ödüllendirdi. AV-Test Teknolojiden Sorumlu Başkanı Maik Morgenstern “Bitdefender internet güvenliği ürünü ile bireysel kullanıcılar günlük rutinlerinde bilgisayar kaynaklarını neredeyse hiç yavaşlatmayan yüksek güvenlikli bir ürüne sahip oluyorlar.” dedi. Bu ödüle 3 kez üst üste layık görülen Bitdefender, böylece zırhlı güvenlik konusunda sahip olduğu üne hız ve uyumluluğu da ekledi.

AV-Test’ten Bitdefender’a “Yılın Ürünü” Ödülü

Bitdefender’ın Android cihazlar için güvenlik çözümü olan Bitdefender Mobil Güvenlik ürünü, baştan sona bütün test kategorilerinde en iyi geniş kapsamlı performansı göstererek AV-Test’ten “Yılın Ürünü” ödülünü kazandı. Bu, eğer Android işlemcili bir telefonunuz yada tabletiniz varsa Bitdefender’ın sizin için neredeyse en iyi güvenlik uygulaması olduğu anlamına geliyor.

Bitdefender Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Laykon Bilişim’in Genel Müdürü Barbaros Akkoyunlu, Bitdefender’ın bağımsız test laboratuvarlarının sonuçlarından çıkan başarısını şöyle değerlendirdi: “Bir çok antivirüs programının yapılan antivirüs testlerinde belirli bir başarısı vardır. Hızlı antivirüsler, gerçek koruma sağlayan antivirüsler, false positive konusunda başarılı antivirüsler gibi. Bitdefender’ın en büyük başarısı ise birbirinden farklı bir çok testte, tüm branşlarda bu başarıyı göstermesidir. Hız, performans ve gerçek güvenliğin bir arada olduğu Bitdefender, bu test sonuçlarında da istikrarlı başarısı ile gözde antivirüs olmaya devam ediyor.”

AV-Test Sonuçları:

AV-Comparatives Sonuçları:

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın