Endeavor Türkiye’nin tek adayı ‘reeder’

0

Endeavor girişimcisi olabilmek için aday olan reeder, 07-09 Eylül 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’ne tek aday olarak katılıyor.

Kurulduğu günden bu yana emin adımlarla ilerleyen reeder’in kurucuları Uygar Saral ile Sezen Sungur Saral, global iş dünyasının temsilcilerine, markanın hikayesini ve vizyonunu anlatacaklar.

Girişimiyle inovatif olan, sektörel gelişim sağlayan, yeni istihdam fırsatları geliştiren ve topluma etki eden girişimcileri seçen Endeavor Türkiye, reeder’i 07-09 Eylül 2016 tarihlerinde A.B.D’nin Boston eyaletinde gerçekleştirilecek Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’ne tek aday olarak belirledi.

Reeder’in kurucuları Uygar Saral ile Sezen Sungur Saral, markalarının hikayelerini ve vizyonunu, global iş dünyasının temsilcelerine anlatma imkanı bulacaklar.

Dünyanın en prestijli okullarından Massachusetts Institute of Technology’de (MIT) gerçekleşecek olan Uluslararası Seçim Paneli’nin seçim kurulunda Harvard Business School, Ernst&Young, Barclays Capital ve Apple gibi dünyanın en önemli kuruluşlarından üst düzey isimleri bulunuyor.

YENİLİKÇİ MOBİL ÜRÜNLERİYLE ATAKTA
Daha önce, Yemeksepeti ve Airties gibi bugünün başarılı firmalarını henüz girişim aşamasındayken aday gösteren Endeavor Türkiye’nin bu seferki tercihi; tablet bilgisayar, akıllı telefon ve diğer yenilikçi mobil ürünleriyle ön plana çıkan ve kurulduğu 2010 yılından bugüne hızla yükselen ‘reeder’ oldu.

Ürün geliştirme, müşteri hizmetleri, fiyatlama stratejisi ve yazılım alanlarında farklılaşarak değer yaratan bir marka haline gelen reeder, tablette A8i Quad modeli ile; akıllı telefonda ise P10S modeli ile rakiplerinden ayrışıyor. Firma aynı zamanda Turkcell T-tablet ve Teknosa Preo 2 telefon gibi kendi kategorisinde yıldızlaşmış ürünlerin de üreticisi konumunda.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın