ZTE AXON 7 Serisinin Üst Düzey Ses Kalitesine IFA 2016’da Ödül

0

Sahip olduğu özel Hi-Fi ses işlemcisi, ön tarafta yer alan güçlü hoparlörleri ve Dolby Atmos 7.1 çevresel ses teknolojisi ile eşsiz ses deneyimi sunan ZTE AXON 7 serisi, IFA 2016’da “Akıllı Telefonlarda Ses Alanında Çığır Açan Yenilik” ödülünü aldı.

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden ZTE’nin üst düzey AXON 7 serisi, IFA 2016’da verilen IFA 2016 Ürün ve Teknik Yenilik Ödülleri’nde “Akıllı Telefonlarda Ses Alanında Çığır Açan Yenilik” ödülünü aldı.

ZTE Mobile Devices CEO’su Adam Zeng “Bu ödülü tekrardan AXON 7 serisi ile almaktan dolayı çok mutluyuz. Yaptığımız pazar araştırmalarına göre akıllı telefonlarda ses kalitesi tüketiciler için büyük önem taşıyor. Biz de AXON 7 serisinde üstün ses kalitesiyle fark yarattık.” şeklinde konuştu.

ZTE AXON 7 serisi üst düzey bir akıllı telefonda olması gereken şık tasarım, kullanımı kolay kamera, kaliteli ekran gibi birçok üstün özelliği bünyesinde barındırıyor. Ses kalitesi söz konusu olduğunda ise, AXON 7 serisi ZTE’nin içlerinde Golden Ears Consevatory of Music’ten profesörler ve diğer uzmanlarla yürüttüğü çalışmaların sonucu olarak eşsiz bir performans sunuyor. AXON 7 ve AXON 7 Mini modellerinin her ikisi de Hi-Fi ses işlemcisine, ön tarafta yer alan büyük hoparlörlere ve Dolby Atmos 7.1 çevresel ses teknolojisine sahip.

Paylaş

Yazar Hakkında

İşletme Fakültesinde öğrenci, teknoloji ve internet en büyük tutkularının başında geliyor. Araştırmayı, okumayı ve yazmayı sever. 2016 yılından itibaren Basın Bültenleri websitesinde yazar olarak çalışmaya başladı.

İlişkili Yazılar

Yorum Yazın